Ettevõte AMT Trading OÜ põhineb omakapitalil ning oli loodud Jaanuaris aastal 2010. Loomise algusest peamiseks ettevõtte tegevusalaks on sekundaarse materjali hulgimüük ja konsultatsiooniteenused  sekundaarse ümbertöötlemise sfääris. Toetudes meie partnerite suurele kogemusele, ettevõte AMT Trading OÜ töötas välja oma kontseptsiooni töös klientidega. Meie äri tegevuse fundamentaalseteks põhimõteteks on: konfidentsiaalsed suhted partneritega, individuaalne ja proffessionaalne lähenemine, paindlikkus probleemide lahendamisel, vastutus kliendi ees.

Keskkonnakaitse huvides, AMT Trading OÜ pakub lahendusi meie tarnijatele Venemaalt, Euroopast, Skandinaaviast ja SRÜ riikidest. Meie ostjad asuvad põhiliselt Aasia riikides ja Euroopas. Oleme näidanud end kui kindlat partnerit, keda võib usaldada.

Meie ülesandeks on pakkuda Parimaid Tingimusi tarnijatele ja ostjatele. Ettevõte AMT Trading OÜ on avatud koostööks uute partneritega, oleme valmis jagama oma kogemusi ja osalema keskkonna puhtuse paremusele suunatud projektides. Me kutsume kohalikke omavalitsusi ning jäätmete kogumise ja ümbertöötlemisega tegelevaid ettevõtteid tegema meiega koostööd.

AMT Trading OÜ – parimad tingimused meie partneritele!